Hakkımızda

İskenderun Reklam Hakkında iskenderun Reklam entegre çözümler üreten, yaratıcı ekip ruhunu, takım çalışmasıyla bütünleştiren, farkı fark yaratarak gösteren reklam ve organizasyon şirketidir. Yaptığı işlerin, ekip olarak haklı gururunu yaşayan,  iskenderun reklam yeniliklerin takipçisi değil, yeniliklerin öncüsü olmuş ve olmaya devam edecektir. Bizler çalıştığımız büyük, orta, küçük ölçekli firmaları müşterimiz değil, takım ruhunun parçası olarak görmekteyiz.

Sektörümüzdeki gelişmeleri göz önünde bulundurup, kendi ihtiyaçlarımızı sektörün ve müşterilerin arkasında tutan %100 müşteri memnuniyetini esas alan çalışma prensibimiz ile bugüne kadar imzamızı attığımız her projede müşterilerimize ve ülkemize kazanç sağlayaniskenderun belen marka verimliliği odaklı entegre teknik alt yapısıyla tüm baskı öncesi ve baskı sonrası aşamaları kendi bünyesinde hayata geçirir.

iskenderun belen bugün sektör deneyimi ile basılı malzemede ve reklâm dünyasındaki her aşamada var oluş ve değişimi buluşturduğu yeni oluşum sürecini tamamlamış genç ve dinamik ekibiyle, kurumsallaşma konusunda hızlı bir gelişme gösteren, şirketimiz kısa sürede güçlü bir müşteri ağı ile uzmanlığını kanıtlamıştır.

Üstün kalitenin ayrıcalıklı hizmetle, hızlı iletişimin akılcı fiyatlarla buluşma noktasıyız...

Farklı beklentilere farklı çözümler sunarız