Kalite Anlayışımız

İskenderun Reklam müşterileri için değer yaratmak ve müşteri beklentilerini eksiksiz karşılamak amacı ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı kendisine hedef edinmiştir.

Kalite yönetim şartlarına uyarak ve etkinliğini sürekli iyileştirerek, yeniden işleme oranı ile hata nedenlerinin azaltılmasını, personelin eğitim süresinin arttırılmasını, iş kazalarının azaltılmasını, müşteri şikayet oranlarının azaltılarak müşteri memnuniyetinin arttırılmasını hedefleyerek, sektörümüzde her yönüyle örnek alınan, ürünü müşteri beklentilerini karşılayacak şekilde üreten, güvenilir ve her zaman tercih edilen bir kuruluş olmaktır.

1998'den bu yana Grafik alanındaki kalite anlayışımız, üstün tasarım alt yapımız, aralıksız devam eden farklı çizgi arayışımız ile siz özel müşterilerimiz tarafından tercih edilmeye devam ediyoruz.

Kurumsal Kimlik çalışmalarımız ile, firmanızın logo, kurumsal renk, tipografi ve bunların bir araya geliş şeklini tespit ederek, tüm baskılı işlerinizin, açık hava reklamlarınızın ve diğer tüm kurumsal gereksinimleriniz arasında bir bütünlük sağlıyor, ticari alandaki görsel etkinliğinizi artırmaya gayret ediyor, markalaşma sürecinizi hızlandırıp, tanınmanızı, firma prestijinizi korumanızı ve iyileştirmenizi sizin adınıza kolaylaştırıyoruz.

Kalite ve özgünlükten asla taviz vermeden taahhütlerimizi zamanında ve eksiksiz yerine getirmek ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunmak temel ilkemizdir. İskenderun Reklam olarak kalite anlayışımız ilk defada doğru ve tam olarak istenen hizmeti vererek müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.